Masz pytanie?

TRANSPORT

1. W trosce o bezpieczeństwo świadczymy transport własnym samochodem dostawczym lub za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm przewozowych. 

2. Towary powyżej kwoty 1500 zł dostarczamy do 100 km bezpłatnie na terenie kraju do Państwa posesji.  W przypadku wielogabarytowego i ciężkiego przedmiotu klient zobowiązany jest do organizacji osób do pomocy przy rozładunku i w przypadku wniesienia.

3. Każdy zakupiony przedmiot podlega starannemu zabezpieczeniu podczas transportu (grube koce wielokrotnego użytku-dbamy o środowisko) tak aby przedmiot nie uległ uszkodzeniu.

4. Termin dostawy od 4 dni do 4 tygodni od dnia zaksięgowania wpłaty całości lub zaliczki na naszym koncie. Każdorazowo ustalamy dogodny termin oraz godzinę przyjazdu. Bieżący kontakt z trasy wraz z informacją o korkach czy opóźnieniach czasowych.

5. Zakupy powyżej 9000zł transport gratis na terenie całego kraju.

6. Koszt transportu jest ustalany każdorazowo indywidualnie. Koszt transportu na terenie PL nie przekracza 400zł. Cena nie obejmuje wnoszenia przedmiotu.

7. W przypadku transportu ( EU ) na terenie Europy ceny ustalane każdorazowo indywidualnie. Posiadamy Europejski Numer VAT. (VAT-EU).

8. TRANSPORT GRATIS: WARSZAWA. KRAKÓW, WROCŁAW, ŁÓDŹ, KATOWICE.