Masz pytanie?

TRANSPORT

1. W trosce o bezpieczeństwo świadczymy transport własnym samochodem dostawczym lub za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm przewozowych. 

2. Towary powyżej kwoty 1500 zł dostarczamy do 100 km bezpłatnie na terenie kraju do Państwa posesji.  W przypadku wielogabarytowego i ciężkiego przedmiotu klient zobowiązany jest do organizacji osób do pomocy przy rozładunku i w przypadku wniesienia.

3. Każdy zakupiony przedmiot podlega starannemu zabezpieczeniu podczas transportu (grube koce wielokrotnego użytku-dbamy o środowisko) tak aby przedmiot nie uległ uszkodzeniu. Aktualny rejestr BDO: 000405154.

4. Termin dostawy od 4 dni do 4 tygodni od dnia zaksięgowania wpłaty całości lub zaliczki na naszym koncie. Każdorazowo ustalamy dogodny termin oraz godzinę przyjazdu. Bieżący kontakt z trasy wraz z informacją o korkach czy opóźnieniach czasowych.

5. Zakupy powyżej 9000zł transport gratis na terenie całego kraju łączony z innymi antykami od 7-30dni.

6. Koszt transportu jest ustalany każdorazowo indywidualnie. Koszt transportu na terenie PL nie przekracza 1500zł brutto. Faktura vat usługa transportu. Cena nie obejmuje wnoszenia przedmiotu.

7. W przypadku transportu ( EU ) na terenie Europy ceny ustalane każdorazowo indywidualnie. Posiadamy Europejski Numer VAT. (VAT-EU).

8. TRANSPORT GRATIS: WARSZAWA. KRAKÓW, WROCŁAW, ŁÓDŹ, KATOWICE.-dostawa łączona z innymi antykami od 7-30 dni.